طراحی وب سایت با متین وب یک بار برای همیشه

طراحی وب سایت در متین وب با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و بر اساس استانداردهای روز طراحی وب انجام می شود.

با متین وب می توانید در دنیای دیجیتال دلگرم باشید

طراحی سایت

امنیت

طراحی واکنشگرا

بهینه سازی

پشتیبانی کامل

نمونه کارها

طراحی سایت با متین وب

طراحی وب سایت در متین وب

طراحی رابط کاربری

طراحی و اجرای قالب وب سایت مطابق با نیاز و سلیقه شما و طبق اصول و استاندارد های روز طراحی وب در متین وب انجام می شود.

ظاهری زیبا طبق اصول طراحی

طراحی و پیاده سازی ظاهر وب سایت در متین وب علاوه بر چشم نواز بودن و جلب توجه کاربران، مطابق با استانداردهای روز و با رعایت اصول و قواعد User experience انجام می شود.

طراحی تجربه کاربری

تجربه کاربری و تحلیل و طراحی دقیق آن میتواند یکی از عوامل موفقیت یک وب سایت خوب باشد. ما در متین وب به طراحی تجربه کاربری اهمیت زیادی میدهیم.

چیدمان و تعیین جزییات

تجربه کاربری سرفصل جدید از تکنیک های طراحی و پیاده سازی وب سایت ها است که در متین وب نیز مورد توجه قرار دارد و در تمامی پروژه ها رعایت می شود.

تست کاربرد پذیری

وب سایت شما پس از طی مراحل طراحی و پیاده سازی توسط همکاران ما در متین بصورت کامل تست و عیب یابی میشود.

بررسی کامل وب سایت

یکی از مراحل اصلی انجام هر پروژه نرم افزاری در متین وب تست نهایی است. ما در متین وب پس از انجام تمامی مراحل و طراحی سایت، آن را مورد بررسی های فنی قرار میدهیم.

مشاوره رایگان

مشورت کردن با ما در حوزه وب به نفع شماست. خدمات مشاوره رایگان متین وب پاسخگوی کلیه سوالات شما در حوزه های مختلف دنیای دیجیتال است.

مشاوره

همین حالا می توانید با شماره ۰۹۰۳۵۱۶۳۷۳۵ تماس بگیرید و یا از طریق گفتگوی آنلاین با همکاران ما در ارتباط باشید.

امنیت در طراحی وب سایت

امنیت وب سایت

یک وب سایت هر چقدر هم کارآمد، زیبا و مفید باشد بدون امنیت دچار نقص بزرگی خواهد بود و یقینا خطرات زیادی این وب سایت را تهدید خواهد کرد. امنیت شامل موارد بسیاری از جمله نکات برنامه نویسی ایمن، مراقبت و جلوگیری از افشای اطلاعات کاربران، بروزرسانی و رفع حفره های امنیتی و بسیاری موارد دیگر می شود. متین وب در این مورد به شما اطمینان خاطر می دهد.

امنیت سایت

طراحی واکنشگرا

وب سایت واکنش گرا

وب سایت کاملا ریسپانسیو

واکنشگرا بودن وب سایت در سال های اخیر جزء جدایی ناپذیر طراحی و پیاده سازی یک وب سایت است. امروزه وب سایت هایی که قابل مشاهده در انواع دستگاه ها از جمله کامپیوتر رومیزی، لپ تاپ، تبلت و موبایل نباشند یقینا بسیاری از کاربران خود راه از دست خواهند داد.
طراحی سایت در متین وب با استفاده از تکنیک های استاندارد کاملا واکنشگرا انجام می شود.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو SEO

سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو

هر وب سایت صرف نظر از نوع طراحی و برنامه نویسی، تکنولوژی های مورد استفاده و کیفیت اجرایی آن برای نزدیک تر شدن به هدفی که برای آن طراحی شده است می بایست هر چه بهتر در موتورهای جستجو قابل یافتن و نمایش باشد. بهینه سازی یک سایت برای موتورهای جستجو به موارد بسیاری مربوط است که عمدتا به بخش های طراحی، برنامه نویسی و تولید محتوا تقسیم می شود.

بهینه سازی وب سایت

پشتیبانی یکساله رایگان

پشتیبانی و بروزرسانی

پشتیبانی و بروزرسانی رایگان

تمامی وب سایت ها با هر نوع کاربرد و تکنولوژی نیازمند پشتیبانی، نگهداری و رسیدگی دائمی هستند. پشتیبانی در متین وب یک موضوع بسیار مهم و پررنگ در بخش خدمات است. ما در متین وب این سرویس را بعد از طراحی سایت برای تمامی مشتریان انجام می دهیم.

نمونه کارها

برخی از مشتریان