طراحی سایت 2020-03-26T20:45:42+00:00

طراحی سایت یک بار برای همیشه با متین وب

طراحی وبسایت در متین وب با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و بر اساس استانداردهای روز طراحی وب انجام می شود.

با متین وب می توانید در دنیای دیجیتال دلگرم باشید

طراحی سایت با متین وب

طراحی وبسایت در متین وب

طراحی رابط کاربری

طراحی و اجرای قالب وبسایت مطابق با نیاز و سلیقه شما و طبق اصول و استاندارد های روز طراحی وب در متین وب انجام می شود.

ظاهری زیبا طبق اصول طراحی

طراحی و پیاده سازی ظاهر وبسایت در متین وب علاوه بر چشم نواز بودن و جلب توجه کاربران، مطابق با استانداردهای روز و با رعایت اصول و قواعد User experience انجام می شود.

طراحی تجربه کاربری

تجربه کاربری و تحلیل و طراحی دقیق آن میتواند یکی از عوامل موفقیت یک وبسایت خوب باشد. ما در متین وب به طراحی تجربه کاربری اهمیت زیادی میدهیم.

چیدمان و تعیین جزییات

تجربه کاربری سرفصل جدید از تکنیک های طراحی و پیاده سازی وبسایت ها است که در متین وب نیز مورد توجه قرار دارد و در تمامی پروژه ها رعایت می شود.

تست کاربرد پذیری

وبسایت شما پس از طی مراحل طراحی و پیاده سازی توسط همکاران ما در متین بصورت کامل تست و عیب یابی میشود.

بررسی کامل وبسایت

یکی از مراحل اصلی انجام هر پروژه نرم افزاری در متین وب تست نهایی است. ما در متین وب پس از انجام تمامی مراحل و طراحی سایت، آن را مورد بررسی های فنی قرار میدهیم.

مشاوره رایگان

مشورت کردن با ما در حوزه وب به نفع شماست. خدمات مشاوره رایگان متین وب پاسخگوی کلیه سوالات شما در حوزه های مختلف دنیای دیجیتال است.

مشاوره

همین حالا می توانید با شماره ۰۹۰۳۵۱۶۳۷۳۵ تماس بگیرید و یا از طریق گفتگوی آنلاین با همکاران ما در ارتباط باشید.

امنیت در طراحی وبسایت

امنیت وبسایت

یک وبسایت هر چقدر هم کارآمد، زیبا و مفید باشد بدون امنیت دچار نقص بزرگی خواهد بود و یقینا خطرات زیادی این وبسایت را تهدید خواهد کرد. امنیت شامل موارد بسیاری از جمله نکات برنامه نویسی ایمن، مراقبت و جلوگیری از افشای اطلاعات کاربران، بروزرسانی و رفع حفره های امنیتی و بسیاری موارد دیگر می شود. متین وب در این مورد به شما اطمینان خاطر می دهد.

امنیت سایت

طراحی واکنشگرا

وبسایت واکنش گرا

وبسایت کاملا ریسپانسیو

واکنشگرا بودن وبسایت در سال های اخیر جزء جدایی ناپذیر طراحی و پیاده سازی یک وبسایت است. امروزه وبسایت هایی که قابل مشاهده در انواع دستگاه ها از جمله کامپیوتر رومیزی، لپ تاپ، تبلت و موبایل نباشند یقینا بسیاری از کاربران خود راه از دست خواهند داد.
طراحی سایت در متین وب با استفاده از تکنیک های استاندارد کاملا واکنشگرا انجام می شود.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو

سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو

هر وبسایت صرف نظر از نوع طراحی و برنامه نویسی، تکنولوژی های مورد استفاده و کیفیت اجرایی آن برای نزدیک تر شدن به هدفی که برای آن طراحی شده است می بایست هر چه بهتر در موتورهای جستجو قابل یافتن و نمایش باشد. بهینه سازی یک سایت برای موتورهای جستجو به موارد بسیاری مربوط است که عمدتا به بخش های طراحی، برنامه نویسی و تولید محتوا تقسیم می شود.

بهینه سازی وب سایت

پشتیبانی یکساله رایگان

پشتیبانی و بروزرسانی

پشتیبانی و بروزرسانی رایگان

تمامی وبسایت ها با هر نوع کاربرد و تکنولوژی نیازمند پشتیبانی، نگهداری و رسیدگی دائمی هستند. پشتیبانی در متین وب یک موضوع بسیار مهم و پررنگ در بخش خدمات است. ما در متین وب این سرویس را بعد از طراحی سایت برای تمامی مشتریان انجام می دهیم.

نمونه کارها

برخی از مشتریان