سیستم مدیریت پروژه و مشتری چیتا

در طول اجرای یک پروژه مراحل و جزییات بسیاری وجود دارد. گاهی مدیریت و نظارت بر روند کلی اجرای پروژه و یا کنترل و اصلاح بخش های کوچکتر پروژه بسیار دشوار میشود. خصوصا اگر مدیریت و نظارت بر چند بخش بصورت هم زمان الزامی باشد این کار بسیار پیچیده تر و گاهی غیر قابل انجام خواهد بود.

در هر پروژه نیاز است که مسائل کلی به بخش های کوچکتر تقسیم بندی شده و در قالب وظایف به افراد و مسئول مربوطه سپرده شوند. این وظایف باید قابل مدیریت، ویرایش و پیگیری از طرف مدیر پروژه و سایر مدیران شرکت باشند.

سیستم مدیریت پروژه و مشتری چیتا

برای انجام دقیق، صحیح و زمان بندی شده امور مربوط به پروژه مدیر پروژه و مسئولان مربوط به هر بخش باید امکان بررسی روند پیشرفت پروژه و جزییات مربوط به اجرا و امور فنی را در تمامی مراحل انجام پروژه در دسترس داشته باشند. با نظارت و دریافت گزارش از بخش های مختلف و وظایف در حال انجام میتوان یک پروژه را بسیار بهتر و دقیق تر مدیریت کرد.

در هر پروژه از همان ابتدا و در شروع کار تا زمان تحویل نهایی پروژه و حتی پس از آن می بایست برای دریافت اطلاعات، بررسی نمونه ها و فایل ها، اعلام روند پیشرفت پروژه، موارد و اطلاعات مورد نیاز در حین اجرای پروژه و بسیاری موارد دیگر بصورت مستقیم با مشتری خود در ارتباط باشید وهمچنین امکان پاسخگویی به سوالات و مسائل احتمالی مشتری را نیز فراهم کنید.

یک نرم افزار مدیریت پروژه ساده و قدرتمند مانند چیتا می تواند این امکانات را برای شما فراهم کرده و به شما کمک کند تا پروژه ها و مشتریان خود را بسیار بهتر از گذشته مدیریت کنید.

طراحی کاملا واکنش گرا

هم در نمای مدیریت و هم نمای مشتری این نرم افزار بصورت کاملا ریسپانسیو طراحی و پیاده سازی شده است تا در هر دستگاهی (موبایل، تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر رومیزی) به سادگی قابل استفاده باشد.

مدیریت مشتریان

افزودن، ویرایش و مدیریت مشتری، پروژه ها و فاکتورها، جزییات کاری و مالی و گردش کار مربوط به هر مشتری به سادگی و با جزییات کامل قابل انجام است.

مدیریت پروژه ها

به سادگی می توانید کلیه پروژه های تعریف شده، میزان پیشرفت، هزینه، پارامترها، زمان بندی اجرا و تکمیل پروژه و بسیاری جزییات دیگر را مدیریت کنید.

مدیریت گردش کار

وقتی یک کارمند یا مدیر پروژه بخشی از یک پروژه یا اصلاحیه مشتری را تکمیل کند، آن مورد برای بازبینی به مشتری ارسال و اعلام می شود تا توسط مشتری بررسی و پس از آن  تایید یا رد شود.

ابزار آپلود فایل

قابلیت آپلود، مدیریت و نگهداری کلیه فایل ها و مستندات مورد نیاز و مربوط به پروژه توسط کارمندان، مدیر پروژه و مشتری.

بررسی های پروژه

بخش بررسی ها به مشتری اجازه می دهد تمامی فعالیت های انجام شده روی پروژه اش را بررسی کند و آنها را تایید یا برای آنها اصلاحیه اعلام کند. بررسی ها سه حالت نمونه اولیه، مفاهیم و اصلاحیه  دارند.

تقسیم بندی کارها و وظایف

مدیر پروژه یا کارمندان می توانند برای تقسیم وظایف و بخش بندی امور وظایفی را تعریف کرده و به افراد مربوطه ارجاع می دهند تا برای اتمام هر پروژه وظایف مربوط به آن را تکمیل کنند.

صدور فاکتور

چرخه کامل صدور فاکتور، پرداخت های آنلاین و آفلاین، اعلام مانده حساب و … با جزییات کامل برای هر مشتری و پروژه های مربوطه به سادگی در چیتا قابل اجراست.

پیش فاکتورها

چیتا قابلیت صدور پیش فاکتور و ارسال آن برای مشتریان را دارد. شما می توانید در صورت قبول پیش فاکتور از طرف مشتری آن را تبدیل به فاکتور اصلی کنید و در چرخه امور مالی سیستم قرار دهید.

درگاه های پرداخت

در چیتا امکان اتصال به کلیه درگاه های بانکی داخلی و خارجی فراهم است و پرداخت ها به سادگی در داخل سیستم قابل انجام است. کلیه پرداخت ها ثبت، مدیریت و قابل گزارش گیری هستند.

درخواست پشتیبانی

سیستم تیکتینگ ساده و کارآمد چیتا به شما کمک می کند همیشه در کنار مشتریان خود حاضر باشید و به درخواست آنها پاسخ بدهید. می توانید درخواست های دریافت شده را به هر یک از کارمندان ارجاع کنید، سطح اولویت آن را تعیین و پس از اتمام، نتیجه را بررسی و پیگیری کنید.

پیام رسان داخلی

مشتری می تواند به سادگی برای مدیر پروژه یا کارمندان پیام ارسال کند و برای پیگیری امور با آنها در ارتباط باشد. مدیر و کارمندان نیز می توانند پاسخ پیام مشتری را بدهند و کلیه این پیام ها ثبت شده و قابل مدیریت هستند.

مدیریت کارمندان

می توانید برای همه کارمندان و اعضای شرکت حساب کاربری ایجاد کرده و فعالیت آنها را مدیریت کنید. به آنها طبق چارت سازمانی و موقعیت کاری اجازه دسترسی به بخش های مختلف چیتا را بدهید.

گزارش ها

چیتا در تمامی بخش ها به شما گزارش های آماری و کاربردی از اطلاعات موجود ارائه می کند. گزارش ها امکان ذخیره و نگهداری بصورت فایل نیز دارند.

پشتیبان دیتابیس

تهیه نسخه پشتیبان و بازگردانی آن بصورت کامل جهت حفظ امنیت اطلاعات کاری و اطمینان خاطر از بازگشت اطلاعات در صورت بروز مشکل یکی از قابلیت های چیتا است. با استفاده از این امکان می توانید همیشه از وجود اطلاعات خود اطمینان داشته باشید.

فرم ساز ساده

ایجاد فرم های کاربردی به سادگی با کشیدن رها کردن بخش های مختلف مثل جعبه متن یا دکمه های انتخابی و سایر المان های طراحی فرم قابل انجام است و می توان از این فرم ها برای دریافت اطلاعات مختلف از کاربر استفاده کرد.

فرم های برآورد

می توانید فرم هایی با قابلیت محاسبه هزینه تمام شده برای مشتریان خود طراحی کنید. کاربران با پر کردن فرم می توانند از هزینه پایانی پروژه و مدت زمان مورد نیاز برای اجرای آن مطلع شده و سفارش خود را بصورت آنلاین ثبت کنند و حتی هزینه و یا پیش قسط را از طریق درگاه های آنلاین یا آفلاین پرداخت نمایند.

مشاوره رایگان

مشورت کردن با ما در حوزه وب به نفع شماست. خدمات مشاوره رایگان متین وب پاسخگوی کلیه سوالات شما در حوزه های مختلف دنیای دیجیتال است.

مشاوره

همین حالا می توانید با شماره ۰۹۰۳۵۱۶۳۷۳۵ تماس بگیرید و یا از طریق گفتگوی آنلاین با همکاران ما در ارتباط باشید.