سیستم ایمیل مارکتینگ پستچی

چند سالی هست که با گسترش استفاده از اینترنت و خدمات مرتبط با آن روش‌های تبلیغات هم تحت تأثیر قرار گرفته‌اند. برخی انواع تبلیغات قدیمی تر حذف شدند و یا خود را با شیوه‌های جدید و تکنولوژی روز هماهنگ کردند مثل تبلیغات چاپی که امروزه با استفاده از تکنولوژی های جدید پیشرفت چشمگیری در دقت، سرعت و کیفیت داشته اند. تعداد بسیار زیادی روش‌های جدید تبلیغاتی هم به دلیل فراهم شدن بسترهای مناسب ایجاد شده و گسترش پیدا کرده اند.سیستم ایمیل مارکتینگ پستچی

تبلیغات اینترنتی یکی از روش هاست که بر پایه فضای مجازی و محیط اینترنت طراحی، اجرا و بهره برداری میشوند.

تبلیغات اینترنتی می‌تواند انواع مختلف و زیر مجموعه های بسیاری داشته باشد مثل تبلیغات بنری، تبلیغات گوگل، تبلیغات و بازاریابی با ایمیل و بسیاری شیوه‌های دیگر تبلیغاتی که در حوزه اینترنت ایجاد شده اند.

تبلیغات و بازاریابی با ایمیل یکی از روش‌های پرکاربرد و با بازدهی بالا است که در چند سال اخیر با استفاده از این ابزار حتی کسب و کارهای مستقلی مثل شبکه‌های تخفیف ایجاد شده اند.

متین وب در کنار سایر محصولات و خدمات خود در این حوزه نیز ابزاری کارآمد برای شما آماده کرده است.

سیستم ایمیل مارکتینگ پستچی میتواند این امکان را برای شما فراهم کند که به صورت کاملاً نامحدود از نظر تعداد، نوع، گیرنده و سایر موارد به مشتریان و مخاطبان خود ایمیل ارسال کنید.

نکته‌ای که تبلیغات از طریق ایمیل را قابل توجه میکند این است که سایر روش‌های تبلیغاتی عموما دارای هزینه‌های مصرفی و جاری هستند. به طور مثال سامانه های پیامک، تبلیغات گوگل، تبلیغات کلیکی و سایر شیوه‌های تبلیغات همگی نیاز به پرداخت هزینه به ازای هر مرتبه استفاده را دارند.

نقطه تمایز تبلیغات ایمیلی با استفاده از سیستم ایمیل مارکتینگ پستچی این است که با یک بار پرداخت و بدون هزینه مجدد یا شارژ کردن به هر تعداد و تا هر زمانی که مایلید می‌توانید از سیستم ایمیل مارکتینگ پستچی استفاده کنید.

این بدین معناست که شما با یک بار خرید این سیستم می‌توانید مادام العمر از خدمات ایمیل مارکتینگ به صورت رایگان برخوردار شوید.

سیستم ارسال ایمیل انبوه پستچی امکانات بسیاری در اختیار شما میگذارد که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره می شود:

– امکاناتی بسیار بیشتر از سیستم‌های مشابه ایمیل مارکتینگ

سیستم ایمیل مارکتینگ پستچی با امکاناتی خاص برای کمک به فرآیند بازاریابی و فروش شما طراحی شده است. این سیستم به شما کمک میکند تا مشتریان خود را دنبال کنید و با آن‌ها در ارتباط باشید. با نرم‌افزار پستچی شما میتوانید تعداد بیشتری از مراجعین خود را به مشتری تبدیل کنید.

– پیگیری مشتریان با استفاده از سیستم پاسخگوی خودکار ایمیل

ارسال ایمیل‌های سفارشی شده به کاربران و مشتریان بالقوه در بازه های زمانی معین که شما تعریف می کنید. دقیقاً مثل اینکه یک تیم فروش آموزش دیده و حرفه‌ای طبق زمان بندی و برنامه‌ریزی با مشتریان شما در ارتباط هستند.

– بهینه کردن تبلیغات و ایمیل‌ها توسط بررسی آمارها

می‌توانید به تعداد محدودی از لیست مخاطبان خود بصورت آزمایشی ایمیل ارسال کرده و با بررسی آمارها و نتایج بدست آمده از فعالیت و بازدید کاربران برای ارسال های اصلی برنامه‌ریزی کرده و تبلیغات خود را بهینه کنید.

– مدیریت خودکار کاربران

وقتی کاربری ایمیل شما را باز کند بصورت خودکار جزو مشتریان بالقوه قرار میگیرد، کاربران غیرفعال از چرخه تبلیغات و ارسال های بعدی حذف می شوند، یا در صورت کلیک بر روی لینکی خاص ایمیلی با محتوای تنظیم شده برای کاربر مورد نظر ارسال میشود.

– با حذف ایمیل‌های اشتباه لیست ایمیل‌ها همیشه بروز و تمیز خواهد بود

آدرس ایمیل‌های اشتباه و مخدوش بصورت خودکار توسط سیستم تشخیص داده شده و از لیست حذف می‌شوند و این قابلیت باعث می‌شود که میزان تحویل ایمیل‌های صحیح بهبود پیدا کند.

– تمام فعالیت‌های یک کاربر را تحت نظر داشته باشید

هر زمان که کاربری ایمیل را باز کند، روی لینکی کلیک کند و یا هر فعالیتی دیگری داشته باشد در تاریخچه فعالیت‌ها ثبت شده و قابل مشاهده است. این موضوع به بخش فروش شما کمک میکند تا رفتار و احساسات کاربران را بهتر درک کرده و آن‌ها را تبدیل به مشتریان وفادار کنند.

– بازخورد نظر سنجی ها را دنبال کنید

با استفاده از فرم‌های پویا می‌توانید نظرسنجی ایجاد کرده و بازخوردها را دریافت کنید. فرم‌های ایجاد شده را به همراه ایمیل برای کاربران ارسال کرده و پاسخ‌ها را بررسی کنید.

مشاوره رایگان

مشورت کردن با ما در حوزه وب به نفع شماست. خدمات مشاوره رایگان متین وب پاسخگوی کلیه سوالات شما در حوزه های مختلف دنیای دیجیتال است.

مشاوره

همین حالا می توانید با شماره ۰۹۰۳۵۱۶۳۷۳۵ تماس بگیرید و یا از طریق گفتگوی آنلاین با همکاران ما در ارتباط باشید.