متین وب با استفاده از تجربه، خلاقیت و کار تیمی خلاء ها و نیازهایی را در حوزه های مختلف تجارت الکترونیک، تبلیغات و بازاریابی و سایر حوزه های کسب و کار شناسایی و برای رفع آنها روش ها و ابزارهایی ایجاد کرده است که در ادامه به آنها اشاره می شود:

مشاوره، تحلیل، طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت

متین وب در تمام این مراحل مثل دوستی مورد اعتماد و صمیمی در کنار شماست

طراحی سایت

پیش از هر چیز برای ایجاد یک وب سایت به یک هدف مشخص و واضح نیاز دارید. پس از اینکه هدف از ایجاد سایت را به روشنی مشخص کردید می بایست برای اجرا، نگهداری و بهره برداری از آن برنامه ریزی اجرایی داشته باشید. پس از تعیین هدف باید با دریافت مشاوره، از جزییات راه اندازی و نگهداری یک وب سایت مطلع شوید، و در مرحله بعد وارد فرآیند طراحی و پیاده سازی آن شوید. بعد از اتمام مراحل طراحی و پیاده سازی سایت می توانید از آن جهت هدف تعیین شده بهره برداری کنید.

سئو، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی محتوا

سئو سایت

متین وب در تمامی مسیر اجرای فرآیند سئو یک مجری پاسخگو و مشاوری امین برای شما خواهد بود

سئو، CEO، بهینه سازی برای موتورهای جستجو یا همان Search engine optimization است که در عمل به فرآیند بهینه سازی ساختار و محتوای وب سایت ها برای کسب رتبه بهتر در نتیجه سرچ موتورهای جستجو اطلاق می شود. موتورهای جستجو بر اساس یک سری قوانین و پارامترها که به مرور زمان تغییر کرده و پیچیده تر نیز می شوند سعی می کنند تا خروجی بهتری به کاربران خود ارائه کنند. وقتی کاربری یک کلمه یا عبارت را در یک موتور جستجو وارد می کند آن موتور با استفاده از همان قوانین و نتایج تحلیل های قبلی که بر روی وب سایت ها انجام داده است نزدیک ترین نتیجه به عبارت جستجو شده را به کاربر نمایش می دهد. برای اینکه در آن زمینه ی خاص مورد نظر کاربران خود بیشتر و بهتر دیده شوید و در بین گزینه های اول نتایج جستجو هایشان قرار بگیرید نیاز اس تا در وب سایت شما یک سری قواعد رعایت شده و در آن زمینه مشخص به تولید محتوای مرتبط پرداخته باشید.
سئو امروزه یکی از کاربردی ترین روش های تبلیغات محسوب می شود و نسبت به سایر روش های تبلیغات بسیار مقرون به صرفه تر، ماندگارتر و با بازدهی بسیار بالاتر است.

مشاوره رایگان

مشورت کردن با ما در حوزه وب به نفع شماست. خدمات مشاوره رایگان متین وب پاسخگوی کلیه سوالات شما در حوزه های مختلف دنیای دیجیتال است.

مشاوره

همین حالا می توانید با شماره ۰۹۰۳۵۱۶۳۷۳۵ تماس بگیرید و یا از طریق گفتگوی آنلاین با همکاران ما در ارتباط باشید.